Rozumniy Prostir Menu

про нас

Розумний простір

Простір створений на основі аналізу потреб, прогнозі розвитку, відповідності до законів ергономіки, дотриманні будівельних, архітектурно просторових, екологічних норм, у балансі використання форм, матеріалів та рішень.

01.

about-intelligent_space

Наша мета

Надати Замовникам всі необхідні інструменти та продукти для створення власного унікального простору. Запропонувати той розумний алгоритм створення простору, що повністю задовольнить сучасні, виявить приховані, передбачить та задовільнить майбутні потреби.

02.

about-goal

    Головні кроки при створенні розумного простору:

  • Запит - У Вас виникає потреба - Ви телефонуєте нам - Разом конкретизуємо та затверджуємо завдання.
  • Оцінка - Аналізуємо простір. На підставі аналізу генеруємо ідеї, шукаємо рішення, розробляємо дизайн проект (перепланування).
  • Пропозиція - На підставі проекту надаємо акцентовані рішення для Вашого простору. Комплексна пропозиція в розрізі окремих зон (специфікація).
  • Дія - Підготовка простору. Виробництво. Поставка рішень до Вашого офісу. Монтаж.
  • Підтримка - Гарантійне та післягарантійне обслуговування наданих рішень.

03.

about-info
  • 1Розумний простір
  • 2Наша мета
  • 3Кроки

Наші партнери

Партнери

UAB "Narbutas International"

UAB "Narbutas International" - відома своїм досвідом повного циклу виробництва офісних меблів та лідером регіону протягом більш ніж 20 років. Відповідальність за результати своєї діяльності на кожному етапі - одна з ключових цінностей UAB "Narbutas International"

перейти на сайт

Milani

Компанія Milani є провідною італійською компанією з виробництва меблів для офісного простору. Історія компанії була заснована на великому досвіді і здатності бачити зміни з оптимізмом. Постійний пошук стратегічної пропозиції для задоволення потреб клієнтів - це підхід, який дозволив компанії розвиватися.

перейти на сайт

Scab Design

Великий потенціал творчості та увага до деталей, успадковані від давніх традицій, роблять SCAB Design символом італійського меблевого виробництва. Вся продукція фабрики SCAB виробляється в Італії, на трьох її заводах, які знаходяться в північній Італії. Компанія працює з технополімерними матеріалами по інноваційним технологіям з 1970-х років, першими розробляючи і втілюючи інноваційні рішення.

перейти на сайт