Rozumniy Prostir Menu

BOXI: ящик, наповнений ідеями

Виходьте за межі коробки, перебуваючи всередині неї

«Стандартне мислення - це мислення« всередині коробки ». Нестандартне мислення - це мислення «поза коробкою». Однак справжній геній мислить не тільки всередині і зовні коробки, але і під і над нею. » [Матшона Дхлівайо (Matshona Dhliwayo), автор і генеральний директор журналу Health Magazine і Африканського союзу]

Гасла восьмого десятиліття минулого століття, що стосуються організації бізнесу, закликали людей «мислити нестандартно», виходити за рамки розуму і звільнити свій творчий потенціал для досягнення своїх цілей. Аналогічний підхід необхідний і при використанні нестандартних рішень у всіх напрямках за винятком рішень, близьких (в метафоричному сенсі) до периметру згаданої «коробки».

Насправді «коробка» - це місце, де реалізується надзвичайної сили зовнішній творчий потенціал, що дає життя всьому, що знаходиться всередині. Це зовсім не в'язниця для ідей, а конверт, з якого, як кролика з капелюха, можна дістати щось несподіване.

BOXI - це етажерка для зберігання речей, розроблена таким чином, щоб вирватися з обмежень, що накладаються класичної коробкою. Цей предмет офісних меблів є безпечним та зручним місцем, яке кожен співробітник зможе організувати на свій смак, відповідно до її або його індивідуальних потреб протягом робочого дня.

Коробка в коробці

«Якщо Ви - тесля, що роблять дійсно гарний комод, то навряд чи будете використовувати шматок фанери в якості задньої стінки, навіть якщо вона звернена до стіни, і ніхто ніколи її не побачить. Ви-то будете знати, що вона там. Тому замість листа фанери Ви напевно використовуєте гарний шматок деревини»[Стів Джобс]

Може здатися, що етажерка для зберігання речей - це звичайний предмет меблів в офісі, де обов'язково буде виділятися складніші, технологічно просунуті і оригінальні меблі.

Однак етажерка BOXI зовсім не є звичайною в традиційному розумінні. Вона володіє надзвичайною силою і доповнює - як з формальної, так і з функціональної точки зору - інші елементи меблів різної висоти і розмірів, уособлюючи робочу обстановку і роблячи її більш приємною. Це дійсно чудова «коробка», яка допомагає оптимізувати Ваші думки та ідеї.

BOXI: ящик, наповнений ідеями