Rozumniy Prostir Menu

Колекція WIND на службі комфорту!

Робочі стільці WIND

М'яка чи обтягнута сіткою спинка? Щоб задовільнити потреби кожного клієнта, робочі стільці WIND доступні в 3-х різних варіантах: тепер Ви зможете обрати спинку, обтягнуту стандартною або плетеною сіткою, або тканиною. Один дизайн — різні рівні комфорту для різних людей… без втрати ергономічності та функціональності!

Bисокі робочі стільці WIND

Компанія NARBUTAS представляє нову категорію в асортименті своїх продуктів. Високі робочі стільці — це елегантне рішення, которе ідеально підійде для реєстраційних стійок, високих столів і столів для роботи сидячи та стоячи. Вони дуже функціональні та ідеально підходять для робочих просторів нового покоління, де люди вільно переміщуються і можуть неочікувано зустрітись в будь-який час і в будь-якому місці. Це офіс, в якому зручно і приємно працювати всюди і… на будь-якій висоті!

Стільці для відвідувачів WIND

Сприяючий налагодженню співпраці та підвищенню продуктивності інструмент, який являє собою наші стільці для відвідувачів, гарно виглядає поруч з робочими стільцями, і сам по собі. Крім того, він виглядає чудово поруч зі столами для засідань. Спинка і підлокітники утворюють моноблочну конструкцію, що має оригінальний дизайн. Сидінняя обтягнуто гобеленом, а чотири різноманітні основи задовільняють будь-які потреби в гнучкості та естетиці. Обрав раму на чотирьох ніжках, Ви зможете самі переконатись, що такі стільці легко зберігати і вони чудово підходять для семінарів та навчальних залів. Стільці з основою в формі чотирьохкінечної зірки стануть у нагоді в просторі для зустрічей і нарад. Консольна рама ідеально підійде у випадках, коли можна використовувати функцію розгойдування під час відпочинку і релаксації, а поворотні стільці з основою в формі пятикінечної зірки дозволять вільно переміщатись по офісу.

Колекція WIND на службі комфорту!