Rozumniy Prostir Menu

МАГІЯ ТИШІ — ПРЯМО ЗА ДВЕРИМА

S, M, L ... відтепер продукт доступний у всіх розмірах!

Від сьогодні, колекцію SILENT ROOM можна вважати завершеною! Адже теперь ця кімната доступна в розмірах S, M і L, та ідеально підходить для будь-якого випадку — для групової зустрічі, командних зборів, коротких оперативних засідань, тимчасового розміщення партнера, написання електронного листа або, можливо незручного, телефонного дзвінка. Прямо як одяг, чи не правда? Незалежно від того, в яких цілях Ви плануєте її використовувати, кімната SILENT ROOM — це ідеальне місце, що гарантує тишу, спокій та усамітнення. Вам просто потрібно обрати розмір!

Гнучке розмежування простору

Кімната SILENT ROOM допоможе Вам легко та просто розмежовувати великі відкриті простори! Все, що Вам для цього знадобиться — це електрична розетка! Всі версії SILENT ROOM можуть бути встановлені у стіни або в центрі пприміщення, або об'єднані разом. Таким чином Ви зможете надати контурів відкритому простору, створюючи привабливі та ефективні офіси. 

SILENT ROOM на будь-який смак

Все, абсолютно все в кімнаті SILENT ROOM — кольри, матеріали, варіанти обробки та предмети інтер'єру — з легкістю адаптуються та індивідуалізуються. Продукт доступний з високими або низькими столами та без них. Він також може бути облаштований для невеликих зустрічей, або укомплектований столом без стільців, на який можна зручно опиратись при спілкуванні. Всі варіанти обробки гарно поєднуються зі всіма стилями продуктів NARBUTAS, тому кожна кімната SILENT ROOM буде неповторною, незважаючи на впізнаваний загальний дизайн.

МАГІЯ ТИШІ — ПРЯМО ЗА ДВЕРИМА