Rozumniy Prostir Menu

Новинка в сімействі North Cape

Представляємо вам нову модель NORTH CAPE, яка доповнює вже знайому колекцію. Стілець для керівника відрізняється винятковою солідністю і сучасною елегантністю. Це прекрасний вибір для лідера з почуттям стилю, для якого важлива естетика робочого місця.

Підвищений комфорт
Створюючи цей стілець особливу увагу було приділено м'якості стільця. Основна мета - комфортне сидіння. Зручно вмостившись на стільці, ви зможете зосередитися для прийняття важливих рішень.

Ексклюзивний дизайн
Дизайн нової моделі стільця для керівника, як і всієї колекції стільців NORTH CAPE, створила Італійська студія "Baldanzi & Novelli designers". Якісна обшивка з горизонтальним швами утворює елегантний візерунок на стільці керівника, який ще більше підкреслює солідний образ NORTH CAPE.

Стильне продовження
У стільці повторюються характерні для NORTH CAPE вигини спинки і сидіння. Це відкриває можливості для ідеальних комбінацій з іншими стільцями в колекції, таким чином зберігаючи ту ж стилістику в офісі. Сімейство стільців NORTH CAPE складається з стільців для різної функціональності: робочі стільці, стільці для керівників та стільці для відвідувачів і конференцій. Всі ці стільці, без сумнівів, відзначаються надзвичайною індивідуальністю, що поєднують в собі і розкривають італійський і литовський стилі разом.

Новинка в сімействі North Cape