Rozumniy Prostir Menu

Новий стіл керівника MOTION

Щоб людина відчувала себе комфортно як фізично, так і емоційно, вона зобов'язана рухатися. Як би там не було, в реальності, ми проводимо біля робочого столу близько 6, 8 годин, а іноді і до 10 годин. Саме тому, дуже важливо підібрати не тільки відповідне робоче крісло, але і стіл, який дозволяє підтримувати гнучкість і який, тепер, є обов'язковим атрибутом сучасного і динамічного робочого місця.

Партнер динамічного робочого місця
MOTION Executive - це легко керований, електро-регульований стіл для активного керівника. Регулярна зміна позиції тіла з сидячи на стоячи, дозволяє підтримувати гарне самопочуття і концентрацію, що необхідно сучасному керівникові, а ергономічне і зручне робоче місце - позитивні емоції.

Видатний характер
Сучасна респектабельність MOTION Executive виражається візуальною естетикою і дизайном столу. За допомогою широкого вибору покриттів столу (натуральне Шпонове або з меламіну) і кольорів, створюйте стіл, що ідеально підходить до інтер'єру вашого офісу і виражає вашу індивідуальність. Можливість побудови 38 різних комбінацій!

Не тільки особистий кабінет
Новий стіл керівника може бути не тільки основним акцентом вашого особистого кабінету, а й можливістю ідеально гармоніювати з концепцією відкритого офісу. Разом з уже добре відомими Вам MOTION одномісними столами і з MOTION бенч столами ви організуєте загальний гармонійний стиль офісу.

Новий стіл керівника MOTION