Rozumniy Prostir Menu

ЯК ВИБРАТИ ПІДХОДЯЩУ ШАФУ ДЛЯ ОФІСУ

Шафа - одна з невід'ємних деталей офісу. Меблі використовуються, в основному, для зберігання і систематизації різних документів, книг, канцелярських приладів, але деякі офісні шафи виконують роль сховища для одягу співробітників або відвідувачів. Без шаф в офісі не обійтися, адже саме вони допомагають створювати порядок і комфорт в приміщенні.

Як обрати шафу для офісу? У продажу представлено чимало моделей, різних за формою, розмірами, типом конструкції, вартістю. Меблі можуть бути різної місткості, мати різну кількість ящиків, полиць, відділень. Для виробництва цих предметів інтер'єру використовують різні матеріали - цінні породи деревини, МДФ, ДСП, пластик, метал і скло. Вибір варто робити і з урахуванням параметрів шафи, і з огляду на використовувані виробником механізми, різновиди дверцят, кольорове оформлення.

Як обрати практичні і сучасні офісні шафи

Серед безлічі варіантів офісних меблів зробити вибір може бути складно, але тільки на перший погляд. При детальному вивченні представлених різновидів шаф визначитися буде набагато простіше. Для початку визначтеся з типом меблів, які вам необхідні. Серед найбільш популярних варіантів можна виділити:

  • Класичні моделі;
  • Секретери;
  • Шафи купе;
  • Пенали;
  • Шафи для одягу;
  • Шафи для папок в офіс.

Класичні шафи з розпашними дверцями, функціональні секретери (поєднання шафи і столу), пенали (вузькі і високі моделі), платтяні шафи і меблі для зберігання документів, як правило, мобільні і їх легко можна переміщати як по приміщенню, так і між різними кабінетами. Шафи-купе зазвичай розміщуються на одному місці. Такі меблі найчастіше вбудовуються в спеціальні ніші, приваблюють великою місткістю і функціональністю. Для переміщення шафу-купе доведеться розібрати, а потім - зібрати на новому місці використання.

При виборі подумайте, для чого потрібні офісні шафи? Якщо ви вибираєте шафу в кабінет шефа - віддайте перевагу дорогим моделям з сучасним дизайном і високою якістю. Найчастіше це дерев'яні меблі, які прикрашають кабінет, слугує підтвердженням стабільності, смаку, іміджу. У таких шафах неприпустимий скрип дверей, наявність пошкоджень, неякісного монтажу. Для кабінету керівника вибирають найкраще.

Для зберігання документації фірми краще підібрати шафи з МДФ або ДСП. Такі моделі - ідеальне поєднання якості і ціни. Вони практичні, зручні в експлуатації, екологічні. Залежно від потреб офісу можна купити шафу з полками під папки, ящиками для дрібних документів.

Ще одне популярне рішення для виробництва офісних шаф - поєднання металу і скла. Це - меблі, які приваблюють стійкістю до дії вологи і температурних перепадів, зносостійкістю, міцністю, довговічністю. Сучасні скляні шафи виглядають стильно і здатні прикрасити собою будь-який офіс. Якщо за основу меблів взята нержавіюча сталь - використовувати шафу найзручніше для зберігання важливої ​​або архівної документації. Такі предмети інтер'єру найчастіше мають не найпривабливіший вигляд і їх встановлюють далеко від поглядів відвідувачів.

Які бувають офісні шафи? 

Сучасні моделі дивують розмаїттям кольорів і конструкцій. Звичайно, є чимало пропозицій в категорії «класика» - стильних лаконічних дерев'яних шаф в натуральному кольорі. Але зустрічаються і яскраві оригінальні моделі для оформлення креативних просторів, наприклад, офісів айті компаній, творчих студій, рекламних агентств та ін.

Як вибрати офісну шафу? 

Для початку вивчіть план приміщення і подумайте, де меблі будуть розміщені. Проведіть вимір простору під шафу і розрахуйте найбільш зручні габарити меблів. Врахуйте призначення шафи і загальну інтер'єрну концепцію. Можна купити шафу «в тон» або зіграти на контрастах.

Найпростіше купити шафу в офіс в шоу-румі Rozumnyi-prostir. Так ви зможете перевірити функціонал вподобаного виробу, подивитися можливі варіанти покриття. Продавці надають можливість вибору форми оплати товару, а також забезпечують послугу оперативної доставки і надають послуги складання меблів у певних регіонах.

ЯК ВИБРАТИ ПІДХОДЯЩУ ШАФУ ДЛЯ ОФІСУ